У Полтаві відбулася хода на підтримку традиційної родини Активними його учасниками стали представники церков. "Відбувається хода за сім’ю. 

Організували ходу християнські церкви Полтавської області. Саме тому колону полтавців очолили кілька десятків священиків. А власне хода починається зі спільної молитви «Отче наш»,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на сайт 0532.ua.

Також попереду у колоні йшли наречені у весільних платтях, вагітні молоді жінки, мами із дітьми на руках і у візочках, батьки, які вели за руку своїх синів та доньок. Багато полтавців прийшли на ходу у вишиванках.

Учасники ходи пройшли від Сонячного до Корпусного парку урочистою ходою. Під час руху скандували гасла: «Щаслива родина – міцна Україна!», «Є Господь, є родина - буде сильна Україна!», «Є родина – є Україна!», «За сім’ю!», «Мама, тато, я – щаслива сім’я!».

Також полтавці несли плакати із написами: «Ні – гей-парадам в Україні» («Не будь байдужим, бо вони прийдуть в твоє місто»), «Майбутнє за традиційними сім’ями», «Справжня родина – тато, мамо і дитина!».

Хода пройшла до центру Корпусного парку, де відбувся концерт та виступи. Зокрема один із організаторів заходу, який назвався Володимиром, пояснив полтавцям ціль проведення ходи.

- Сьогодні вперше Полтава дружно стала на захист християнських цінностей! Ми спостерігаємо – причиною глобальних проблем у суспільстві є те, що руйнується інститут сім’ї. 2/3 сімей в Україні, які розлучаються. Який вихід? А вихід один - ми робимо один із перших кроків, щоб показати одну віру в те, щоб стояти на тій позиції, яку зайняв Господь коли створював інститут божої сім’ї!

У наш час дуже багато сімей розпадаються, дуже багато розлучень. Немає правдивих християнських сімей", — каже протоієрей УПЦ КП В'ячеслав Рукас. Зазначають: пропагують класичний інститут сім’ї. А про одностатеві стосунки говорять так.

"Я б не сказав, що це — родина. Це можна називати іншим терміном — "партнерство". Для чого називати словом "родина", "сім’я" те явище, яке не є сім’єю", — зазначив отець Юрій Кролевський,  священик УГКЦ.

Серед учасників акції — Сергій. Прийшов із дружиною та чотирма дітьми. "У Біблії конкретно говориться, написано, що нормальна сім'я — між чоловіком та жінкою. Оце — нормальна сім'я. Усе те, що не між чоловіком та жінкою, — ненормальна сім’я", — каже чоловік.

У 2018-му році за інформацією інституту сім'ї в Україні вийдуть на марші за сімейні цінності півсотні міст та містечок.