Фанати панк-року з індонезійської провінції Ацех з переважно ісламським законодавством, нещодавно були звільнені після 10-денного курсу реабілітації. Однак підопічні були попереджені, що їх «лікування» ще не закінчено.

65 ентузіастів панк-року в п'ятницю, 23 грудня завершили 10-денний курс психологічної реабілітації в поліцейській школі, спрямований на те, щоб «відновити людський вигляд панк-рокерів і здатність вести нормальний спосіб життя».

60 молодих людей та 5 дівчат були арештовані поліцією під час несанкціонованого концерту в цьому місяці. Офіцери поліції збрили у панків ірокези, зняли весь пірсинг, ланцюги, і змусили скупатися в озері - традиційна церемонія кадетів поліції.

Влада організувала спеціальну програму реабілітації молоді з метою перетворити їх з панк-рокерів в «ісламських панків». Протягом 10 діб рокерів вчили здійснювати намаз і бути дисциплінованими, інформує християнський портал КІРІОС з посиланням на sedmitza.

«В понеділок ми обговорили, що можна ще зробити в майбутньому для реабілітації молодих рокерів, - говорить помічник мера столиці Ацеха - г.Банди - Іллізі Саадуддін Джамаль. - Ми перетворимо дітей в ісламських панків, вони мають право самовиражатися так, як їм цього хочеться, але тільки в межах ісламу ».

За словами Іллізі Сауддін, влада буде здійснювати регулярне патрулювання з метою стежити за поведінкою молоді.

На церемонії з нагоди закінчення терміну реабілітації, молодим людям навіть дозволили виконати фатальну композицію на сцені.