Святіший Отець очолить похорон кардинала Жан-Луї ТаранаФранциск 12 липня 2018 р очолить Чин похорону кардинала Жан-Луї Тарана, голови Папської ради з міжрелігійного діалогу, який відійшов у вічність 5 липня.

Раніше в базиліці св. Петра кардинал Анджело Содано, декан Колегії кардиналів, проведе похоронну св. Месу. В урочистостях візьмуть участь кардинали, які зібралися в Римі, архієпископи і єпископи.

Уродженець французького Бордо, кардинал Жан-Луї Таран помер у віці 75 років в Сполучених Штатах, де проходив лікування в зв'язку з хворобою Паркінсона, від якої страждав протягом багатьох років. Кардиналом він був з 21 жовтня 2003 року, а з 25 червня 2007 стояв на чолі Папської ради з міжрелігійного діалогу. З 20 грудня 2014 був камерленго Святої Римської Церкви, який формально замінює Святішого Отця під час періоду "sede vacante", тобто після смерті або відставки Римського єпископа. Як кардинал-протодиякон Таран оголосив 13 березня 2013 року про обрання Франциска.

Понтифік, в телеграмі на ім'я сестри померлого Женев'єви Дюбер згадав про нього як "людину глибокої віри", особливо високо оцінюючи стосунки довіри і поваги, які він зміг встановити з мусульманським світом. Заслуги кардинала в області міжрелігійного діалогу підкреслили багато ісламських лідери.

Кардинал Жан-Луї Таран в липні 2013 р постетіл Білорусь з триденним візитом. Він був спеціальним посланником Понтифіка на урочистостях на честь 400-річчя явлення ікони Матері Божої Будславской.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.