Лідер православної християнської громади був зарізаний невідомим зловмисником в Яффо - південному районі Тель-Авіва.

Напад стався в п'ятницю ввечері, після того, як представники громади завершили традиційну ходу по одній з вулиць Яффо в честь православного Різдва, що відзначається з 6 на 7 січня.

За даними поліції, убитий - адвокат Габріель Кадіс, голова Асоціації Православної Церкви Яффо."Люди, що знаходилися поруч, евакуювали його до лікарні", - сказав представник поліції.

З важкими пораненнями Кадіс був доставлений в медичний центр "Вольфсон" у Холоні, розташований в 10 хвилинах їзди від місця події.

Лікарі намагалися врятувати його життя, але безуспішно. Незабаром, після доправлення до реанімації, медикам довелося констатувати його смерть.

Поліція поки не заарештувала підозрюваних у нападі. Представник поліції також сказав, що поки рано говорити про мотиви нападу.

 

Православна громада Яффо скасовує всі святкові заходи, приурочені до Різдва. У мерії Тель-Авіва-Яффо заявляють, що глибоко приголомшені тим, що трапилося.

Сайт Ynet публікує слова свідка, який говорить, що напад здійснила людина в одязі Санта Клауса, озброєна м’ясницьким ножем.

Повідомлень про затримання підозрюваних не надходило.

Зазначимо, що під час святкової ходи в Яффо багато людей були в нарядах Санта Клауса, що ускладнює розшук злочинця.