тату-салон в церквіПастор з Мічигану Стів Бентлі відкрив у своїй церкві тату-салон, щоб залучити до церкви тих людей, які відчувають себе ніяково в традиційній церковній обстановці.

"Татуювання - повноцінний вид мистецтва в сучасній культурі. Мені не здається правильним неодмінно пов'язувати татуювання з вживанням наркотиків і порнографією", - заявив Бентлі, який сам має два тату, одне з яких він зробив у церковному салоні. На думку пастора, татуювання нешкідливі з точки зору моралі. За словами Бентлі, його церква не зовсім традиційна, але вона прагне зайняти якесь місце в житті людей і якось їх змінити.

Кількість постійних парафіян церкви налічує близько тисячі осіб, а служби кожні вихідні відвідують до 500 осіб. Як випливає зі слів Бентлі, тату-салон привертає людей, проте не всі вони, відвідавши його, заходять до церкви, - інформує християнський портал КІРІОС з посиланням на tsn.ua. Крім тату-салону, пастор також використовує будівлю церкви іншими нестандартними способами: наприклад, він дозволяє проводити в ній бої без правил і використовувати церкву як автомайстерню. "Навіщо потрібна будівля на мільйон доларів, якщо її використовують лише кілька разів на тиждень? Це марна трата часу, відведеного нам Богом. Ми намагаємося приносити користь суспільству", - заявив Бентлі.