23 січня в Вашингтоні пройде традиційний "Марш за життя", учасники якого нагадають суспільству про 39-ту річницю прийняття закону про легалізування абортів в США. Ініціатором Маршу - який став щорічним - є американський єпископат.

Перед проведенням Маршу відбудеться нічне молитовне чування в Національному санктуарії Непорочного Зачаття, яке відвідають, як очікується, близько 20 тис. чоловік. Увечері 22 січня відбудеться спеціальна св. Меса, яку проведе кардинал Даніель Де Нарди, архієпископ Гальвестан-Хьюстонський і голова Комісії у справах захисту життя при Конференції Єпископів США. Бдіння закінчиться також св. Месою під керівництвом архієпископа Нью-Йоркського Тімоті Долана, якого Папа оголосив майбутнім кардиналом.

Потім відбудеться хода в напрямку Верховного Суду. Крім того, у Вашингтоні та інших містах країни пройдуть численні ініціативи для залучення уваги до проблеми вбивства народжених дітей. Серед них - концерти і конференції. Організатори очікують, що цього року буде дуже багато учасників цих заходів, особливо з числа молоді.

 

 

Джерело katolik.ru