Святий Престол про "антиабортивне" рішення аргентинського Сенату"Ми всі повинні працювати на благо життя, для підтримки і супроводу тих, хто живе в драматичній ситуації", - сказав голова Папської академії життя.

Так архієпископ Вінченцо Палья прокоментував рішення аргентинського Сенату щодо відхилення законопроекту про легалізацію абортів.

Значну роль зіграв голос помісної Церкви. Багато ієрархів звернулися до політиків, в різних містах країни проводилися богослужіння в інтенції життя, звучали заклики до підтримки одиноких матерів, які очікують потомство.

За словами ватиканського єрарха, для боротьби з лихом підпільного переривання вагітності фундаментальним є креативне і повне любові ставлення. Він зауважив, що відхилення "абортивного" законопроекту, це повага до волі суспільства, яке виступає проти легалізації абортів.

Те, що сталося, це не тільки привід для радості, а й привід до ще більшого свідоцтва близькості жінкам і дівчатам, особливо бідним, які приймають кардинальні життєві рішення.

"Ось чому я вважаю, що завдання Церкви полягає в посиленні відносини любові, близькості, допомоги, оскільки зважитися на аборт - це завжди трагедія, - сказав архієпископ Палья в інтерв'ю "Vatican News".

Ватиканський ієрарх привів в приклад Мати Терезу, яка завжди говорила дівчатам, які хотіли позбутися своїх дітей: "Не хвилюйтеся, я візьму вашого син. Я вилікую його. Я буду його сім'єю. Ви, якщо захочете, можете завжди прийти, завжди залишається ". Архієпископ назвав таке ставлення "конкретною відповіддю для запобігання аборту".

Можуть бути й інші форми, інші ініціативи для допомоги жінкам, які хочуть зробити аборт. Особливо, якщо мова йде про іноземок, часто розгублених і позбавлених допомоги в чужій країні. Якщо вони знайдуть того, хто їх прийме і підтримає, не підуть на таке, зауважив ієрарх.

"Ми повинні працювати над супроводом тих, хто живе в драматичній ситуації, щоб таке рішення було скасовано, ми повинні жити більш солідарним чином, особливо з усіма цими жінками", - додав голова Папської академії життя.

Церква повинна використовувати свій потенціал для допомоги тим, хто найбільш вразливий, хто має проблеми, і особливо тим, хто єдиний вихід бачить в підпільному аборті, що є величезною чумою, яка повинна бути переможена. І одному закону тут не впоратися, потрібна свідомість і солідарність, заявив голова Папської академії життя, коментуючи рішення аргентинського Сенату.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.