Влада Туреччини змушує Церкву говорити про відсутність гоніньНа християн в Туреччині уряд чинить тиск, щоб вони підписали декларацію про те, що вони не піддаються релігійним переслідуванням.

Про це на початку серпня заявив Ентоні Дж. Лімберакіс національний командор ордена Східної Православної Церкви, в заяві минулого тижня,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на invictorycom .

«Орден Святого Андрія Первозванного, Архонти Константинопольського Патріархату, шкодує про тиск, який турецький уряд явно зробив на релігійні меншини цієї нації в отриманні заяви про релігійну свободу від них», - сказав служитель.

«Не потрібно бути« американським євангелістом »або мати« cіоністський менталітет », щоб побачити, що заява представників грецької Православної та Вірменської церков та інших релігійних меншин отримана під тиском», - додав він, посилаючись на коментарі президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана.

У декларації йдеться, що люди різних віросповідань живуть «вільно» в країні мусульманської більшості, повідомляє турецьке інформаційне агентство Anadolu.

«Ми, як релігійні представники і керівники фондів товариств різних релігій і переконань, які протягом століть діяли в цій країні, вільні слідувати нашим віруванням і практикам», - йдеться в декларації.

Ердоган використовував цю заяву, щоб заявити, що «у Туреччині немає проблем, пов'язаних з релігійними меншинами».

Зауваження президента прозвучали в розпал великого протистояння зі Сполученими Штатами з приводу триваючого ув'язнення в Туреччині американського пастора Ендрю Брансона.

Президент США Дональд Трамп, поряд з численними конгресменами і правозахисними групами, звинуватили Туреччину в утриманні Брансона в якості заручника і покарання його за християнську віру.

Брансон постав перед турецьким судом за звинуваченням в спілкуванні з курдськими групами, які підозрюються в організації невдалого перевороту в країні в 2016 році.

Хоча, як повідомляв Християнський портал КІРІОС, пастору недавно дозволили покинути в'язницю і перевели під домашній арешт до наступного судового засідання, це не послабило напруженість.

Минулого тижня Міністерство Фінансів США виставило проти Туреччини економічні санкції через погане поводження з Брансоном. Ердоган відповів, оголосивши, що його уряд «заморозить активи американських міністрів юстиції та внутрішніх справ в Туреччині, якщо такі є».

У заяві ордена Святого Андрія Первозванного, який базується в США, говориться, що Грецька Православна і вірменська громади в Туреччині «добре обізнані» про основні релігійні проблеми для віруючих меншин в країні.

Лімберакіс звинуватив уряд в тому, що він продовжує втручатися в діяльність Константинопольської Патріархії в країні.

Він стверджував, що Ердоган «діє як диктатор, звертаючись до релігійних меншин з проханням підписати документ, який спростовує реальність, коли вони не в змозі відмовитися, побоюючись, що їх становище ще більше погіршиться».

Лімберакіс також зазначив, що в Туреччині велика кількість журналістів продовжують піддаватись тюремним ув'язненням.

«Відповідно, ми сподіваємося, що ця кричуща заява, явно отримана під тиском, надихне журналістів у всьому світі на розслідування і проллє світло на скрутне становище Константинопольського Патріархату, всіх християн і інших релігійних меншин у Туреччині», - написав він.