дитяЗа даними дослідження, проведеного Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) спільно з Інститутом Guttmacher, щорічно в світі проводиться 43.8 млн. абортів.
Причому, дослідження показало, що найбільше абортів проводиться в Східній Європі - 43 аборти на 1000 випадків вагітності. Друге місце в цьому сумному списку займає Північна Америка, де аборт роблять 19 жінок з 1000. Третє місце належить Західній Європі - 12 жінок з 1000 вбивають своїх ненароджених дітей, - інформує християнський портал КІРІОС з посиланням на katolik.ru


Як уже раніше повідомляв християнський портал КІРІОС, згідно з останніми статистичними даними, в Індії фактичні масштаби селективних абортів - аборт у разі зачаття дитини жіночої статі - набагато ширші від тих, які офіційно визнає індійський уряд.

Дослідження, проведене "Центром вивчення глобального здоров'я" (Centre for Global Health Research) спільно з університетом в Торонто, показало: в результаті попереднього встановлення статі дитини в утробі матері і проведення аборту у випадку, якщо вона жіночої статі, за останні 30 років індійці вбили більше 12 млн. дівчаток. Причому, шість мільйонів дівчаток убито з 2001 року.