Число постійних благодійників православної служби "Милосердя" досягло двох тисяч осіб. Завдяки їх пожертвуванням вдається збирати більше двох мільйонів рублів на місяць на 17 соціальних проектів, - повідомили в Синодальному відділі із церковної благодійності та соціального служіння Російської Православної Церкви.

Програма "Друзі милосердя" запущена в 2008 році. Кожен її учасник щомісяця жертвує мінімум один відсоток своїх доходів на підтримку 17 соціальних проектів служби, що базується в Москві. Ці проекти спрямовані на допомогу дітям-сиротам, інвалідам, одиноким людям похилого віку, бездомним, жінкам у кризовій вагітності, тяжко хворим дітям.

Серед "Друзів милосердя" як пенсіонери, які жертвують кілька сот рублів на місяць, так і бізнесмени, котрі перераховують більше 10 тисяч рублів. У середньому один благодійник жертвує півтори тисячі рублів на місяць. Таким чином, загальна сума пожертвувань щомісяця складає більше 2 мільйонів рублів.

У зв'язку з досягненням знаменного числа - двох тисяч - учасників програми, 22 січня в московському Храмі благовірного царевича Димитрія при 1-й Міській лікарні (що на Ленінському проспекті) відбудеться святкова зустріч "найактивніших друзів милосердя", православних добровольців і керівників Служби.

Джерело: cnlnews.tv