У січні одним з духовних лідерів Єгипту була видана фетва (релігійний указ), що забороняє мусульманам їздити на автомобілях марки Chevrolet. Заборона пояснюється тим, що логотипом Chevrolet нібито є...  "християнський хрест".

Релігійний указ, що забороняє користуватися одними з найпопулярніших машин у світі, здався багатьом жителям Єгипту, як мінімум, "дивним". Популярний телеведучий Амр Адіб висміяв фетву в своїй програмі, зазначивши: "Марка Chevrolet існує вже 100 років, а ви тільки зараз розгледіли хрест на її логотипі".

Адіб зазначив також, що в Єгипту на даний час є безліч проблем, набагато важливіших, ніж, мовляв, "оскверняюче мусульман" використання популярної автомашини.

Зазначимо, що існує кілька версій походження "хреста" Chevrolet. Скажімо, згідно з однією з них, його автор був натхненний малюнком на шпалерах у номері одного з паризьких готелів, Інша, натомість, каже, що він запозичив цю ідею в американської Вугільної компанії. А от прихильники третьої версії вважають, що творець логотипу намагався зобразити щось схоже на краватку-"метелика", - про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на newsru та JSSnews.