Організація Bible League International оголосила про партнерство з Digital Bible Society з метою створення карти мікроSD, яка буде заповнена християнською літературою.

Цю карту можна буде провозити в країни із тоталітарними і деспотично-репресивними режимами й передавати переслідуваним там християнам.

Справа в тому, що в цілій низці країн, головним чином, у азійсько-африканському ареалі місцева влада не дозволяє своїм громадянам володіти певною літературою. Й, зокрема, офіційно "не схваленими" нею духовно-релігійними матеріалами (як то, скажімо, Біблією тощо), і порушення цієї заборони може привести до тюремного ув'язнення і навіть смертної кари.

«Це нагадує мініатюрний християнський магазин», - сказав Роберт Франк, виконавчий директор Bible League International. Тобто, некомерційної організації, розташованої в Іллінойсі і яка допомагає лідерам Церкви належним чином використовувати Біблію та оптимізувати цей процес, - інформує християнський портал КІРІОС з посиланням на cnlnews.

Bible League International вийшла на світову сцену відразу після Другої світової війни, коли американський ґенерал Дуглас Мак-Артур зажадав, щоб християнські групи з США посилали Біблії в Японію.

У 2011 році вона об'єдналася з розташованим в Техасі світовим Центром з перекладу Біблії, щоб мати ресурси, необхідні для перекладу Біблії на мови різних народів світу.

Зараз чіп, який використовується цим служінням для конспіративного провезення Біблій та іншої християнської літератури за кордон, являє собою карту мікроSD, яка може вмістити інформацію в обсязі 32 гігабайти. Bible League International стискає дані до максимуму, щоб жителі країн, де християнство та його визнавці переслідуються, могли вкласти ці карти у свої мобільні телефони і закачувати християнські джерела, а також через програму на комп'ютері або - використовуючи Інтернет.

Видавці, які надали вміст для цього проекту, погодилися зробити це безкоштовно, і деякі матеріали вже перекладені на арабську, фарсі (перську), китайську та інші мови, щоб досягти тих християн, які мешкають у країнах, в яких їх утискають і переслідують.

Крім Біблій, карти мікроSD також містять: музику хвали і поклоніння Богові, християнські фільми, біблійні коментарі, навчальну бібліотеку і навіть копію книги Ріка Уоррена «Цілеспрямоване життя».