Стівен Спілберг

Голлівудський режисер Стівен Спілберг планує зняти фільм «Боги і царі», де біблійний пророк Мойсей постане великим воїном. Як розповів представник студії «Ворнер», стрічка буде нагадувати картину «Хоробре серце» і покаже майже все життя Мойсея: від його порятунку на березі Нілу і аж до збору воїнства і отримання Десяти заповідей.

«Було знято чимало "глянцевих" картин про Мойсея, а нове кіно стане фільмом про реальну військову історію», - пообіцяв співробітник кіностудії. Відзначимо, що «Боги і царі» стануть не першою спробою Спілберга у військовій драмі.
Його недавній проект «Бойовий кінь» номінований на декілька премій «Оскар», у т.ч. як «Кращий фільм», «Краща операторська робота», «Найкраща робота художника» та «Кращий оригінальний саундтрек», - інформує християнський портал КІРІОС з посиланням на bogoslov.ru

Контракт з режисером має бути підписаний до кінця січня, а початок зйомок очікується навесні 2013 року. «Боги і царі» стануть не єдиною стрічкою за біблійними мотивами, над якою в даний час працюють в Голлівуді. Зокрема, автор «Страстей Христових» Мел Гібсон збирається розповісти світу історію Іуди Маккавея, а Даррен Аронофскі працює над фільмом «Ноїв Ковчег».

Перший фільм про Мойсея був знятий ще в далекому 1901 році і називався «Життя Мойсея». Його автором був Дж. Стюарт Блектон.