Папа РимськийПапа Римський Бенедикт XVI закликав у неділю, 12 лютого, до негайного припинення насильства в Сирії та вирішення всіх спірних питань у цій країні шляхом діалогу.

"Я з великим занепокоєнням стежу за драматичними й повсякчас зростаючими епізодами насильства в Сирії. Останніми днями вони спричинилися до численних жертв. У молитві я поминаю ці жертви, серед яких є діти", - заявив Понтифік під час традиційної недільної проповіді, з якою він звернувся до віруючих, які зібралися на площі св. Петра у Ватикані.

"Я знову звертаюся до всіх і, насамперед, до політичної влади Сирії з настійним закликом покласти край насильству та віддати перевагу шляху діалогу, примирення й сприяння миру", - підкреслив він. Про це християнський портал КІРІОС інформує, посилаючись на УНН.

Глава Католицької Церкви закликав також дати відповідь на законні очікування різних груп сирійського суспільства, вказавши, що на це сподівається і міжнародне співтовариство, стурбоване долею цієї країни і всього регіону.