Уітні Х'юстонВ суботу (точніше - у ніч із суботи на неділю, з 11 на 12 лютого) раптово померла легендарна поп-співачка Уїтні Х'юстон у віці 48 років. Про це оголосив всьому світу відомий публіцист Крістен Фостер, якому на той час ще не були відомі причини і обставини смерті співачки.

З її смертю багато хто задається питанням - чи була Уїтні християнкою?
Уїтні Х'юстон народилася в околицях Ньюарка (штат Нью-Джерсі) і була третьою і наймолодшою дитиною в сім'ї виконавця пісень Джона Рассела Х'юстона-молодшого і виконавиці євангельських пісень Сіссі Х'юстон. Очевидно, що мати Сіссі справила сильний вплив своєю євангельською музикою на Х'юстон. Цей вплив також посилювалося і з боку інших членів сім'ї Уітні - її двоюрідних братів Діона Уорвіка і Ді Ді Уорвіка, а також з боку її хрещеної матері Арети Франклін. Всі вони були досить відомими виконавцями євангельських пісень, пісень в стилі ритм-енд-блюз, а також популярних пісень. Про це християнський портал КІРІОС повідомляє, посилаючись на invictory
Вона виховувалася баптистами, а також відвідувала п'ятидесятницьку церкву в підлітковому віці. У віці 11 років Уітні почала виступати в дитячому церковному хорі баптистської церкви "Нова надія" в Ньюарку. Перше ж її сольне виконання гімну "Веди мене, о Великий Боже" відразу ж вразило слухачів. Завдяки своїй участі в церковному хорі, Уітні в свої підліткові роки відвідувала католицьку школу для дівчаток.
З тих пір вона ніколи не озиралася назад. Знаменитою її зробила головна роль у фільмі "Охоронець", який вже став класикою, і в якому вона знялася разом з Кевіном Костнером в 1992 році. Оригінальний саундтрек фільму був зроблений з однієї з її найвідоміших пісень "I Will Always Love You", а в 1994 році вона виграла премію Греммі за кращий альбом року. У 1996 році вона знялася у фільмі "Дружина проповідника", а її саундтрек до фільму став бестселером і розійшовся по всьому світу загальним накладом у 6 млн. копій.
Але, на жаль, її успіх забрав із собою чистий і правильний образ. Поведінка Уїтні різко змінилася в кінці 1990-х, коли колеги почали скаржитися, що вона спізнюється на інтерв'ю, фотосесії та репетиції. Через неї скасовували концерти та її виступу в різних ток-шоу.
24 квітня 2007 року вона розлучилася зі своїм чоловіком Бобі Брауном, але змогла дістати опіку над своєю дочкою Христиною.
В останні же роки Х'юстон почала своє повернення. У 2009 році вона публічно зізналася, що її віра допомогла їй пройти через бентежні часи. Виступаючи на каналі MTV, вона сказала: "Зміни, які я переживала, тести, які проходила, материнство, яке пережила, ставши матір'ю-одиначкою - все це були злети і падіння, які я змогла пережити, продовжуючи вірити, тримаючи голову вгору і приймаючи даний мені час".
Її смерть спустошила серця мільйонів відданих шанувальників, які шоковані звісткою про її смерть. В минулому Х'юстон говорила про свою глибоку духовну боротьбу: "Найбільший диявол ховається в мені. Я або кращий друг собі, або найбільший свій ворог".
Останнім публічним виступом Х'юстон стало виконання пісні "Yes, Jesus loves me" ("Так, Ісус любить мене")  при підготовці до марафону.