Папа РимськийПокликання - це дар Божої любові. На цю істину звертає увагу Папа в опублікованому у вівторок, 13 лютого ц.р., Посланні на Всесвітній день молитов за покликання, який відзначатиметься в Католицькій Церкві в 4-ту неділю Пасхи («Неділя Доброго Пастиря»), котра цього року припадає на 29 квітня.

«Бог є любов. Він полюбив нас перш, ніж ми почали бути», - нагадує Бенедикт XVI. Будь-яке покликання народжується з Божої ініціативи і є справа Божої любові, а нам слід відкритися цій любові. Християнин покликаний любити так, як Бог нас любить, тобто такою любов'ю, яка сама себе приносить в дар.

Любов до Бога і ближнього, що випливає з одного і того ж джерела Божественної любові, особливо інтенсивно повинні переживати особи, котрі стали на шлях священицького покликання і посвяченого Богові життя, - стверджує Святіший Отець. Для них, а особливо для священиків, служіння громаді має життєво важливе значення. Пастирське ж служіння покликання зобов'язане забезпечити установку «віх» на шляху покликань. Це - любов до Слова Божого, близьке спілкування зі Святим Письмом, особиста і громадська молитва, а в першу чергу - Євхаристія. Завдяки їм ми можемо пізнати всю красу повної віддачі себе Богу. Про це християнський портал КІРІОС повідомляє, посилаючись на sibcatholic.ru

У своєму Посланні на День покликань Бенедикт XVI також звертає увагу на ту обставину, що жертовної любові молодь може навчатися в християнських родинах. Папа цитує свого попередника на Престолі Св. Петра блаженного Іоанна Павла II, який відзначив в Апостольському зверненні Familiaris Consortio (FM, 53), що саме сім'я «є першою і найкращою семінарією, в якій визрівають покликання до присвяченого Царству Божому життя», що дозволяє «заново відкрити красу і значення священства і посвяченого Богові життя». Пастирям і вірним належить багато попрацювати, щоб у Церкві стало якомога більше «будинків та шкіл спілкування», подібних Святій Родині з Назарету.