Документ підписаний Папою і імамом вивчатимуть в школах ОАЕКатолицько-мусульманська Декларація про братерство між людьми, підписана в Абу-Дабі Папою і Великим імамом Аль-Азхар, буде частиною навчальної програми в школах і університетах Арабських Еміратів.

Про це заявив шейх Абдулла бен Заїд, Міністр закордонних справ країни, під час світової урядового саміту - VII World Government Summit.

На думку експертів, це демонструє важливість, яку влада країни надає нещодавньому візиту понтифіка і документом, підписаним 4 лютого 2019 року в присутності сотень представників авраамічних монотеїстичних релігій.

Як повідомляв Християнський портал КІРІОС, Папа Францис відвідав Об'єднані Арабські Емірати 3-5 лютого 2019 р. З великим імамом сунітського університету Аль-Азхар у Каїрі Ахмедом ель Таєб він підписав Декларацію про братерство між людьми, мир у світі та загальне співіснування.

У документі підкреслюється, зокрема, що віра в Бога веде людину до сприйняття іншого, як брата, якого треба підтримувати і любити. Понтифік і Імам закликали релігійних, політичних і економічних лідерів серйозно зайнятися розповсюдженням культури толерантності, взаємного співіснування і миру, покласти край війнам, конфліктам, деградації навколишнього середовища і культурному і моральному занепаду. Вони категорично заявили, що релігії ніколи не підбурюють до війни і не використовують ненависті, ворожнечі, екстремізму, насильства та кровопролиття. Це все є результатом спотворення релігійного вчення і політичного використання релігії.

У Декларації підкреслюється, що свобода є правом кожної людини, а плюралізм і різноманітність релігії, раси, мови ... - це мудра воля Бога, отож право на релігійну свободу. Тому потрібно вважати негожим вимушеність людей належати до якоїсь релігії чи культури, а також нав'язування будь-якого цивілізаційного стилю.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан