Папа: апостольські пріоритети Єзуїтїв співзвучні з напрямними ЦерквиЧотирьом апостольським пріоритетам чернечого Ордену Отців Єзуїтів на наступне десятиріччя присвячений лист Папи до Головного Настоятеля о. Артуро Соса.

На наступне десятиріччя – 2019-2029 рр.,– чернечий Орден Отців Єзуїтів визначив для себе чотири пріоритетні напрямки: розрізнення й духовні вправи-реколекції;  прямувати поруч з убогими та маргіналізованими; супроводжувати молодь; дбати про спільний Дім.

З нагоди презентації цих апостольських пріоритетів Папа Франциск звернувся окремим листом до Головного Настоятеля Товариства Ісусового о. Артуро Соса, який очолює Орден Єзуїтів від 2016 року.

Святіший Отець вказує, що його радує той факт, що вибір  цих напрямків на наступні рокибув проведений шляхом динамічного розпізнавання, що тривав понад 2 роки, а не лабораторним чи бібліотечним способом. Пріоритети були вибрані у співзвучності а сучасним апостольським напрямком Церква, що виражений учительським урядом Папи, Синодами та Єпископськими Конференціями, насамперед, Апостольське Повчання Папи Франциска «Радість Євангелія».

Перший пріоритет – розрізнення й духовні вправи-реколекції, за словами Папи є головним, бо його основною вимогою є ставлення отця-єзуїта до Господа, особисте й спільне життя молитви та розрізнення. Святіший Отець наголосив, що без цього молитовного наставлення не діятиме все інше, рекомендуючи Головному Настоятелеві наполягати на цьому.

На закінчення Папа Франциск висловлює подяку за зроблену працю щодо чотирьох апостольських пріоритетів, яку схвалює та затверджує.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан