Відбулася зустріч Президента України з членами ВРЦіРОУ четвер, 21 березня 2019 р., у приміщенні Адміністрації Президента України відбулася зустріч Президента України Петра Порошенка з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Після привітання, Президент запросив усіх керівників і представників конфесій приєднатися до обговорення актуальних питань сьогодення. Зокрема Петро Олексійович звернув увагу на виклики, які нині стоять перед українським народом та державою, на стан міжконфесійних та державно-церковних стосунків, на питання підвищення рівня державної сімейної політики.

 

Впродовж зустрічі кожен представник тої чи іншої конфесії мав змогу висловити своє бачення вирішення актуальних проблем сучасності, виступав з пропозиціями, обґрунтуваннями, зверненнями.

Усі члени ВРЦіРО під час зустрічі з Президентом України підтвердили незмінне прагнення усіх сторін до порозуміння, співпраці та спільного служіння українському народові.

Президент Петро Порошенко подякував керівникам і представникам конфесій – членів ВРЦіРО за проведену зустріч і попросив усіх посилити свої молитви, щоби не було допущено дестабілізації країни, а майбутні вибори відбулися справедливо, чесно і без конфліктів.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на pomisna.info