Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Нардеп Дмитро Ветвицький запропонував замінити перший рядок Державного гімну "Ще не вмерла України ні слава, ні воля" на слова "Слава Богу, в Україні є й правда, й воля".

Щоб відродити державу, національний гімн повинен починатися зі слів про Бога, а не про смерть, заявив народний депутат, президент партії "Правда" Дмитро Ветвицький.

Ветвицький запропонував замінити перший рядок гімну "Ще не вмерла України ні слава, ні воля" на слова "Слава Богу, в Україні є й правда, й воля". Автор законопроекту впевнений, що гімн України, як християнської держави, повинен містити згадку про Творця.

"Колись Україна боролася за свою незалежність, а громадяни України вмирали в нескінченних війнах. Однак, слава Богу, сьогодні наша держава є самостійною і мирною. Час привести цю країну до ладу, відроджувати її, відновлювати. І робити це потрібно з Богом у серці і на устах. Тому, перш за все, потрібно змінити символ української державності - національний гімн, включивши в нього згадку про Бога, як це, приміром, зробили британці, серби, естонці та інші європейці. Якщо в Європі не бояться співати у національних гімнах про Бога, то і ми маємо слідувати їх прикладу. Таким чином у період Великого посту у нас з'явилася реальна можливість почати духовне відродження України", - заявив Ветвицький. Про це повідомляє християнський портал КІРІОС з посиланням на ТСН.