Папа Франциск до гвардійців: допомагайте людям, будьте святимиБути свідками воскреслого Христа, закликав Папа швейцарських гвардійців. Напередодні присяги нових рекрутів, він прийняв офіцерів і солдатів 4 травня 2019 року на аудієнції у Ватикані.

Понтифік подякував їм за самовідданість, професіоналізм і любов, з якою здійснюють своє служіння.

"У цьому році ваше свято припадає на великодній період, коли Церква запрошує святкувати красу Великодня і пережити Воскресіння Ісуса. Як ви можете плідно відзначити цю чудову подію? - Стаючи свідками Христа воскреслого. Йдеться про те, щоб здійснити радісне пасхальне послання, розширюючи культуру воскресіння, особливо в такому екзистенційному контексті, де переважає культура смерті ", - звернув увагу Папа.

Папа Франциск запросив гвардійців допомагати людям, які "перебувають в сучасних" могилах "болю, розгубленості, недостачі, чекаючи світла, яке допоможе їм воскреснути до нового життя".

"Закликаю вас направляти до них слова розради і братські жести, стаючи переконливими свідками Христа воскреслого, живого і присутнього в кожному часі. Таким чином ви зможете плідно жити вашим християнським покликанням, укоріненим в хрещенні, джерела віри ", - сказав понтифік

Папа нагадав, що люди очікують повної самовідданості і життєвої святості від тих, хто перебуває на службі Святого Престолу. Він побажав гвардійцям утримувати між собою дружні стосунки, вчитися поважати особливості та погляди ближнього, бачити в інших братів і супутників. "Це особливо важливо в світі, де зараз, як ніколи раніше, відбувається величезне переміщення народів і людей в пошуках безпеки і гідного життя", - зауважив Папа Франциск.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.

Хорватія на море