Кардинал попросив про помилування для Асії БібіКардинал Роже Ечегарай звернувся до Президента Пакистану Асіфа Алі Зардарі з проханням про помилування Асії Бібі - молодої християнки, засудженої до смертної кари за доволі суперечливим тамтешнім законом про "блюзнірство". 

Жінка, мати п'ятьох дітей, перебуває за ґратами в очікуванні вироку з 2009 р. Її випадок викликав великий резонанс у світі і неодноразово обговорювався на найвищому міжнародному рівні.

Кардинал Ечагарай, віце-декан Колегії Кардиналів і колишній голова Папської ради "Iustitia et pax", закликав пакистанського лідера подивитися на Aсію Бібі "як на сестру, одну з дочок Авраама, нашого спільно батька по вірі". "Ваш жест може мати велике значення і стати сильним стимулом для діалогу і примирення між мусульманами і християнами", - зазначив єрарх.

У цьому своєму листі до Асіфа Алі Зардарі кардинал Ечегарай підкреслив, що протягом тривалого часу працював на благо братського співіснування між християнами і мусульмани. Він нагадав, що з ініціативи бл. Іоанна Павла II брав участь в організації історичної молитовної зустрічі за мир, яка пройшла 27 жовтня 1986 в італійському місті Ассізі. За словами ієрарха, "іслам, що нараховує більше 1 млрд. послідовників, разом з християнством є найбільшою релігійною спадщиною" людства. Тому "ці дві релігії не можуть більше взаємно ігнорувати себе, або - що ще гірше - боротися між собою", - написав кардинал.

     Про це повідомляє християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.