Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Милосердний Отче! Ти послав Сина Свого у світ, щоб спасти нас від гріхів наших. Протягом Свого земного життя Він прощав грішникам -  таким, як жінка, що розкаялася, і грішникові, що покаявся на хресті, тошо. В Тайнах Хрещення і Покаяння ми відчули, що милосердя перемогло через Його смерть на хресті. Допоможи нам прощати усім, хто образив нас. Дай нам милосердні серця, готові прощати тим, хто чинив або примушував інших чинити аборти, чи домагався абортів для себе або своїх дружин.

Допоможи нам прощати державним службовцям, які дозволяють чи навіть заохочують аборти. Допоможи цим чиновникам бачити зло у такому знищенні людського життя, позаяк це - злочин проти людства і спротив Тобі, Творче життя. Дай їм ласку розкаятися у своїх помилках і провинах: тільки так вони зможуть відчути Твоє любляче милосердя та зцілитися Твоєю силою і благодаттю. Дай нам милосердні серця, готові прощати усім, хто може зруйнувати людське життя через аборт, евтаназію, дітогубство, убивство, геноцид чи зловживання.

Нехай ті, хто зробив ці злі й жахливі вчинки, допомагав їм чи посилав інших на "поміч" до тих, хто виконував їх, шукають Твого прощення; і ми також нехай будемо скеровані, щоб простити їм. Ми приносимо наші молитви, працю, радість і страждання за спокутування гріхів проти життя. Ми єднаємо їх зі Святим Серцем Твого Сина, Який приносить Себе Тобі за спокутування (відпущення) всіх наших гріхів і переступів, особливо у жертві Святої Літургії. Ми просимо цього в ім’я Твого Сина - в єдності зі Святим Духом, єдиний Бог на віки вічні. Амінь.