Прийми, Богородице Діво, слізні молитви рабів Божих, а, відтак, дітей Твоїх, що через Тебе до милосердного Господа припадають.
Бачимо Тебе на іконі, як Ти на руках носиш і молоком грудей Своїх годуєш Сина Твого і Бога нашого - Господа Ісуса Христа.
Ти безболісно Його породила, зате з болем дивишся на материнські скорботи і немочі синів і дочок людських. Тому, в гарячих сльозах припадаючи до Твого образу - Господньою силою зцілюючого й уздоровлюючого і зі зворушенням його цілуючи, молимо Тебе, Всемилостива Владичице: нас, недосконалих і грішних, часто-густо змушених в муках родити і в печалях годувати дітей наших, Небесною благодаттю милостиво помилуй і співчутливо заступи, аби Божественний Син Твій дітей же наших і тих, що їх породили, від тяжкої недуги і гіркої скорботи визволив і зцілив.
Нехай же Своїм незбагненним Божим милосердям дарує Він нам здоров'я і сили, щоб і годовані щасливо сил набирали, і кормлящі їх сповнилися радістю і потіхою, бо ж і понині - за заступництвом Твоїм - устами немовлят, що від грудей материнських поживу отримують, Господь вершить хвалу Свою.
О, Мати Сина Божого! Змилосердися над матерями синів людських, над немочами Його створінь і Твоїх дітей, щоби Христос Своєю благодаттю зцілив хвороби, що їх переслідують, втамував наші скорботи і печалі і не відкинув сліз і зітхань рабів Божих й, відповідно, улюблених чад Твоїх. Вислухай нас, у день скорботи перед Престолом Всевишнього припадаючих, і в день радості і визволення прийми подячні прославляння Його та шанобливе почитання Тебе від щирих сердець наших. Вознеси молитви наші до Престолу Сина Твого і Бога нашого, хай милостивим буде до гріхів і немочів наших і не обмежить милості Своєї для тих, що відають Ім'я Його, щоб ми та діти наші правдиво й радісно прославляли Його і ублажали Тебе, милостиву Заступницю і вірну - Божу надію роду нашого на віки віків.
Амінь.

Список молитов:

Основні

 

До Святої Трійці

 

До Богородиці

 

До святих

 

Перед іконою

 

За Україну

 

Вервиці

 

Родинні

 

На всяке прошення

 

 

Поминальні

 

Покаянні

 

Різні