Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

О, Пресвята Владичице Богородице! При Твоєму молитовному заступництві благаємо всеблагого Господа, аби Своєю силою і благодаттю Він пiдiняв нас iз глибини грiховної i визволив нас вiд наглої смерти та вiд усякого зла. Подав нам, Владичице, мир i здоров’я, i просвiтив наш розум та очi сердечнi на спасiння, i сподобив нас, грiшних рабiв Божих і дітей Твоїх, Царства Сина Твого, Христа Бога нашого, бо влада Його благословенна з Отцем i Пресвятим Його Духом. Амiнь.

Для Божого милосердя дверi через Твоє, благословенна Богородице, заступництво нехай будуть відчинені, щоб ми, на Бога твердо надiючись і покладаючись, не загинули, а вiд усякого лиха Господньою всемилістю визволилися. Бо у Пресвятій Тройці єси спасiння роду християнського.

Заступнице християн усердная, молитвенице до Творця надiйная, не вiдкинь молiння грiшникiв, але прийди швидше, як Благая, на помiч нам, що з вiрою через Тебе взиваємо до Господа: поспiши на молитву i скоро прийди на благання, бо Ти перед Господом заступаєшся завжди за тих, що Богові правдиво поклоняються та шанують і ублажають Тебе, Богородице.

Пiд Твою - Небесну милiсть Творця припадаємо, Богородице Дiво. Молитов наших в час журби не вiдкинь, але Божою всемогутністю з бiд визволяй нас, Єдина, Чиста i Благословенна. Пресвятая Богородице, Твоїм заступництвом перед Христом Господом нехай зцілені і спасенні будемо. Всi святi, молiть Бога за нас.


О, Пресвята Владичице Богородице! Ти - вища за всiх ангелiв i архангелiв i за все створiння чеснiша. Ти - всемогутністю і благістю Божою помiчниця покривджених, зневiрених - надiя на Господа, убогих - заступниця перед Божественним Сином Твоїм, засмучених - утiха, зголоднiлих - кормителька, нагих - одiяння, недужих - Господнє зцiлення, грiшних - Христове спасiння, всiх християн - Небесна помiч i захист.

О, всемилостива Владичице, Дiво Богородице, згідно промислу Господнього і милiстю Твоєю спаси й помилуй i ризою Твоєю чесною захисти всiх правдивих християн. I ублагай, пречиста Владичице, Христа Бога нашого, щоб змiцнив Вiн нас силою Своєю з неба на невидимих i видимих ворогiв наших. О, всемилостива Владичице Богородице! Христовою правдою пiднеси нас iз безоднi грiховної i визволи вiд голоду, мору, землетрусу й повенi, вогню й меча, вiд нападу ворожого та мiжусобицi, вiд наглої смерти, вiд повiтря згубного, вiд пошести смертоносної та вiд усякого лиха. Подай, пречиста Владичице, мир i здоров’я рабам Божим і дітям Твоїм (iмена) i всiм правовірним християнам, i просвiти їм на спасiння розум та очi сердечнi, i сподоби нас, грiшних рабiв Божих і дітей Твоїх, Царства Сина Твого, Христа Бога нашого. Бо влада Його благословенна й препрославлена з Безпочатковим Його Отцем i Пресвятим, Благим i Животворчим Його Духом, нинi, i повсякчас, i на вiки вiкiв. Амiнь.

Молитва на честь чудотворної iкони «Вишгородська» («Володимирська»): До кого вдамося, Владичице? До кого припадемо у скорботi нашiй, якщо не до Христа Бога через Твоє, Царице Небесна, молитовне заступництво? Хто плач наш i зiтхання прийме, якщо не Ти, Пренепорочна, Надiє християн i Пристановище нам, грiшним? Хто перевершить Тебе у Господній милостi? Вислухай нас, Владичице, Мати Бога нашого, i не вiдкинь тих, що потребують небесної допомоги Твоєї: почуй стогiн наш, пiдкрiпи нас, грiшних, врозуми i навчи, Царице Небесна, i не вiдступи вiд нас, рабiв Божих і дітей Твоїх, Владичице, за нарiкання наше, але будь нам Матiр’ю й Заступницею, i передай нас милостивому покрову Сина Твого. Влаштуй нашу долю, як Господь звелить, i приведи нас, грiшних, до тихого й мирного життя, щоб, оплакуючи грiхи нашi, ми возрадувалися з Тобою завжди, нинi, i повсякчас, i на вiки вiкiв. Амiнь.

Богородице Дiво, радуйся, Благодатна Марiє, Господь з Тобою. Благословенна Ти в жонах i благословен плiд утроби Твоєї, бо Ти породила Спаса душ наших. Це Архангельське привiтання слiд повторювати якнайчастiше. Воно народжує в душi благодатний мир, захищає i нас, i наших ближнiх.