Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

(Молитва, складена з різних праць св. Єфрема)
О Пресвята, Пречиста Діво Маріє, Мати Божа, найкраща наша Владичице, піднесена над святими, Ти була єдиною - Господньою надією патріархів, радістю святих душ. Через рідне Твоє Дитя - Христа Спаса ми поєднані з Богом. Ти – надійна заступниця грішників перед Сином Твоїм, безпечний порт для розбитих кораблів. Ти – Небесна розрада світу, під началом та могутністю й усеблагістю Ісуса - відкуплення в’язнів, допомога і зцілення хворим, підкріплення сумних тощо і, зрештою, спасіння цілого світу.

О, найдостойніша Богородице, накрий нас крилами Господнього милосердя, змилуйся над нами. Не маємо іншої надії, крім на Бога та Твоє, Пречиста Діво, перед Ним заступництво. Ми віддалися і посвятилися Христові на службу, тому називаємо себе Господніми невільниками, а відтак - і Твоїми дітьми; отож, нехай Бог не дозволить, щоб сатана забрав нас до пекла. О, всехвальна Мати Сина Божого, ми під Твоєю Небесною опікою і тому через Тебе до Господа прибігаємо і благаємо Тебе: не допусти, щоб Твій Син, Який загинув за наші гріхи, залишив нас на поживу сатані.

О, повна ласки! Освяти мої помисли, розв’яжи мій язик, щоб я співав славу Богові, а, врешті, – гідне Тебе Вітання Ангелів: “Вітаю Тебе, мире, радосте і Боже втіхо цілого світу. Вітаю Тебе, о найвище Боже диво, яке тільки бачив світ, раю розкішний, Господній порте безпечний для тих, хто перебуває у небезпеці, джерело ласки, і через та як Пресвята Мати Твого Божественного Сина - заступнице й посереднице між Богом і людьми".