Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

(укладена Митрополитом Атаназієм Шептицьким)

Місце Божого вдоволення я прийшов посісти, Мати милосердя, щоби уздріти велич Небесної благодаті, Тобі даної Богом, неосяжну Його славу й невимовне милосердя, в якому я, недосконалий і недостойний, бажаю Господа вихваляти й Тебе почитати й ублажати. Ти достойна найбільшої честі, Ти наповнена Божими ласками, Ти, Царице неба й землі!

Оце недужі через Твоє посередництво від всеблагого Господа дістають здоров'я, пригноблені горем удаються через Тебе до Бога й зазнають від Нього полегші; всі, що Тебе в молитвах вшановують і Твого Небесного покрова шукають, осягають через Тебе Божі ласки. За приміром тих і я, недостойний та розкаяний, удаюся до Тебе, Пречиста, в надії на Господнє милосердя й благодать.

Подай мені, як і іншим грішникам, на цьому місці Божого вдоволення поміч і заступися за мене, недостойного, перед Твоїм Єдинородним Сином, Господом моїм Ісусом Христом, щоби Він, Який Своєю Пречистою Кров'ю відкупив переступи й провини всього людства, той справедливий  гнів, який я зслужив за мої прогрішення, перемінив у Своє милосердя і відпущення. Нехай не дасть Він мені загинути в моїх гріхах, а Ти, яко провідик Божої ласки, подай багатство цієї ж ласки мені, прохаючому: дай грішному, котрий Тя молить, в імені Сина Твого Єдинородного, щоби я в Його любови міг з Тобою Його правдиво славити на вічні віки. Амінь.