Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Українька Греко-Католицька Церква запустила 9 серпня відбулось офіційне відкриття та перший прямий ефір інтернет-телебачення «Живе.ТБ».

Предстоятель УГКЦ пояснив, що проект існуватиме на добровільні пожертви. "Ми будемо просити про допомогу всіх, хто хотів би нам у цій справі допомогти. Про інтернет-телебачення мене запитували молоді люди у всьому світі. В Україні життя нашої Церкви дуже активне, і ми не бачимо іншого способу, як донести цю інформацію".

Освячення студії відбулося у прямому ефірі. Блаженніший Святослав подякував Богу за те, що телебачення запускається напередодні важливих для УГКЦ подій - освячення Патріаршого собору в Києві, прощі, молебню, які відбудуться в серпні.

Творці «Живого ТБ» розраховують на аудиторію, яка користується інтернетом, передусім на молодь. На каналі, можливо, буде й реклама, окрім реклами пива чи горілки.

Керуватиме телеканалом «Живе телебачення» керівник Департаменту інформації УГКЦ протоієрей Ігор Яців. За його словами, інтернет-телебачення передбачатиме інтерактив і повну свободу перегляду.