«Ми їх зупинимо, бо Ви за нас молитесь!», - слова вдячності бійців із зони АТО маленьким ужгородцям. Військовий капелан із Закарпаття повернувся додому з Донеччини не з порожніми руками, а з подарунками для школярів від вдячних бійців. Учні школи №15 тривалий час писали листи та малювали малюнки для військових на Сході. Вони їх розміщують і в розташуванні, і навіть на БТРах та машинах, — розповів військовий капелан. Священик привіз школярам у відповідь листи військових із зони АТО..