Папа Франциск в Польщі: Вітальна церемонія

У середу, 27 липня 2016 р., о 15:50 місцевого часу, в міжнародному аеропорту Івана Павла ІІ приземлився літак, яким вперше на землі Польщі та центрально-східної Європи прибув Папа Франциск.

Біля трапу очікуваного гостя зустріли Президент Польщі Анджей Дуда з дружиною, Краківський архиєпископ кардинал Станіслав Дзівіш та двоє дітей в національному вбранні.

В церемонії також взяли участь інші високопосадовці та ієрархи, зокрема, Президент Єпископської Конференції архиєпископ Станіслав Ґондецкі, кардинал Станіслав Рилко, що очолює Папську Раду в справах мирян, відповідальну за проведення СДМ, очільники організаційних комітетів Дня молоді та візиту Папи, а також група вірних, між якими було чимало дітей, що розмахували польськими й ватиканськими прапорцями та співали, а також вітали Святішого Отця, вигукуючи італійською мовою: «Ласкаво просимо до Кракова».

Папа Франциск в Польщі: Вітальна церемонія (Пряма Трансляція)

Прозвучали державні гімни, віддано військові почесті, після чого відбулося представлення делегацій.

Далі Глава Держави та Перша Леді провели Папу до автомобіля, яким він від’їхав до серця Кракова – на Вавельський пагорб, де в королівському палаці відбудеться зустріч з представниками світу політики та дипломатичним корпусом.

Опісля він переміститься до розташованої поблизу катедри, в якій відбудеться зустріч з польським єпископатом.

Після вечері в архиєпископській резиденції Святіший Отець за посередництвом телемосту поспілкується з італійською молоддю, що збереться в санктуарії святого Івана Павла ІІ, а тоді, згідно зі звичаєм, встановленим своїми попередниками, поблагословить з балкону вірних, що зберуться на площу перед митрополичим палацом.