Про те, хто може опанувати таємниці та тонкощі іконописання!,- у живій інтернет зустрічіКоли ми чуємо слово "іконописець", то в нашій уяві той, хто старанно виводить лики святих, постає таким собі дядечком старшого віку, бажано з бородою, а ще краще – з власним німбом над головою.

Ви можете здивуватися, що тепер, в 21 столітті, є чимало охочих навчитися писати ікони, і деяким з тих, хто цим займається, ще навіть немає 20-ти років! І навіть ти – так, саме Ти! – теж можеш опанувати таємниці та тонкощі іконописання! Звідки беруться сучасні іконописці, де і за який час вони стають професіоналами?
Що потрібно, окрім фарб та полотна або дощечки, аби створити власну ікону? Як має виглядати справжня ікона? Чи дійсно кожен може стати іконописцем, чи є якісь обмеження?

На всі ці запитання ти зможеш отримати відповіді. У студії Живих Internet-зустрічей завітали іконописець та викладач іконопису отець Михайло Олійник та його учениця Катерина Солодько. Вони спробують розвіяти всі твої сумніви та привідкрити завісу такої незвичайної справи як іконопис.