Патріарх Варфоломій виступив на «зеленому» форуміВселенський патріарх Варфоломій, духовний лідер православних християн світу, в середу відкрив міжнародну екологічну конференцію на острові Спецес, який знаходиться на північний захід від Афін,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на ruagr та thegreekobserver.com.

Варфоломій, також відомий як «Зелений патріарх», прагне переконати інших релігійних лідерів приєднатися до глобальної битви проти зміни клімату.

Конференція, в якій беруть участь провідні екологи з різних країн світу, проводиться через рік після того, як президент Дональд Трамп оголосив про вихід США з Паризького кліматичної угоди.

«Наша мета - підтвердити спільну відповідь на екологічну кризу, захищаючи нашу планету як священну спадщину для всіх людей і особливо наших дітей», - сказав Патріарх Варфоломій.

У вівторок патріарх відзначив Всесвітній день навколишнього середовища, відкривши 9-й Міжнародний екологічний симпозіум - «До зеленої Аттики: збереження планети і захист її народу» - який пройшов в Афінському Музеї Акрополя.

Варфоломій попередив про небезпеку, пов'язану з відходами в Саронській затоці, в якій знаходитися більше 50 відсотків сміття, які можна знайти у всіх морях, що оточують Грецію.

Як повідомляв Християнський портал КІРІОС, Папа Франциск написав листа Патріарху Константинопольському, приуроченому до міжнародного симпозіуму з екологічних питань в Афінах