Священик про християнське ставлення до створіння (2)Просвітницька, видавнича та практична діяльність Екологічного бюро УГКЦ спрямована на подолання численних нагальних екологічних проблем в Україні, що є наслідком безвідповідального ставлення до створіння, успадкованого ще від радянського режиму. Про це мова йде в другій частині інтерв’ю із о. Володимиром Містерманом.

Нещодавно ми запропонували вашій увазі першу частину розмови з отцем Володимиром Містерманом, заступником керівника Бюро УГКЦ з питань екології. Він розповів про інформаційно-освітню діяльність й практичні ініціативи екологічного бюро та поділився своїми роздумами про відповідальність за створіння як невід’ємну частину християнської віри. 

Сьогодні пропонуємо вам послухати другу частину цього інтерв’ю, в якій наш співрозмовник вказує на найнагальніші екологічні проблеми в Україні та розповідає про співпрацю з різними установами.

Отець Володимир представляє також видавничу діяльність екологічного бюро УГКЦ, згадуючи про приготування для українського читача Енцикліки Папи Франциска «Laudato si’», присвяченої темі дбання про спільний дім.

 

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.