З 21 березня учасники толоки, серед яких - добровольці різних конфесій, діти-сироти, скаути, учні бориславських шкіл, почали прибирати парк та стежки центру Борислава й поступово проведуть висадку молодих смерек (350), дубів (77), сосен (12), буків (55), тисів (7), ялин (15), груш (4), черешень (15), яблунь (2), смородини (37) та інших лікувальних дерев, кущів та рослин. Як виявилося, Всеукраїнська толока здатна викликати до життя й супутні скаутсько-еко-будівельні ініціативи, адже голова міста зібрав громаду й залучає волонтерів до участі у зведенні у центральному парку культури й відпочинку Музею архітектури Карпат.

 

Церковно-парафіяльна співпраця на чолі з дияконом Олександром Парчевським з УПЦ (МП) триває - за допомогою хлопців та дівчат Прикарпатя центральтний парк спасають для діточок, аби разом навезти качель із чистого дерева, водяних млинів та вітряків з гірських сіл та містечок Бойківщини. "На наших очах, - ділиться Андрій Галелюк з Дрогобича, - ся праця стає молодіжним центром добровольців для наших дітей з Дрогобича, Стебюника й Борислава та Східниці!" Боротися із купами сміття, розчистити русла усіх потічків можливо лише об'єднаними силами парафій міста та краю.

- Кидь найкращі сили творчої громади, - категорично каже хорист Покровського храму УПЦ Андрій Качмарчик, - не підтримають проект, не поєднають щотижневі пожертви свого щирого труда, то як ся буде зміцнювати наша музикотерапія (лікування музикою), волонтерство, каніс-терапія та ЕКО-терапія краю?

До толоки школа за школою долучилися учні й дитячого будинку та вихованці двох інтернатів. Кожний клас бере собі час найзручніший та територію, починаючи од своєї школи й прилеглих виярків. Волонтери залучили підтримку парафій УПЦ, ХВЄ та УГКЦ, щоб потім спільно з комунальними господарствами міста повивозити сміття та навіть нагодувати учнів-добровольців свіжоспеченими карпатськими андрутами. Про це інформує християнський портал КІРІОС, посилаючись на РвУ.