З 24 по 26 квітня у Києві проходить міжнародний екологічний форум «Довкілля для України», організований Міністерством екології та природних ресурсів України за сприяння Кабінету Міністрів України.

В рамках форуму відбудеться низка конференцій, круглих столів, а також міжнародна виставка «Довкілля 2012», які мають за мету інтеграцію стратегії «зеленої» економіки в суспільно-політичне, економічне та соціальне життя України для забезпечення збалансованого (сталого) розвитку держави, співпраця органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, науки, бізнесу в розв’язанні екологічних проблем, впровадження «чистих», ресурсо- та енергоефективних технологій в усіх галузях економіки, екологічно збалансованої системи природокористування і збереження екосистем, гарантування екологічної безпеки для здоров’я та життя населення, а також міжнародне співробітництво та розроблення рекомендацій для комплексної охорони довкілля.

 

Активну участь в роботі форуму «Довкілля для України» бере Бюро УГКЦ з питань екології. Зокрема, 24 квітня д-р Володимир Шеремета, керівник екологічного бюро, взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Національна система освіти для збалансованого розвитку». Пан Володимир Шеремета також взяв участь у роботі круглого столу «Культура збалансованого розвитку: роль освіти, науки, етики та релігії», де виголосив доповідь на тему «Значення соціально-екологічного вчення Католицької Церкви для збалансованого розвитку». Мета проведення цього круглого столу – розвиток діалогу між представниками освіти, культури, науки, різних релігійних конфесій та природоохоронних організацій для подальшого підвищення екологічної культури населення, збереження природної та культурної спадщини України. Про це інформує християнський портал КІРІОС, посилаючись на бюро УГКЦ з питань екології.