Пожар

У Кенії двох баптистських пасторів спалили заживо за спробу навчити Євангелії. Минулого вівторка, 8 травня, два протестантських пастори були живцем спалені у місті Момбас, Кенія.

Поліція заарештувала п'ятьох підозрюваних, які, можливо, спровокували злочин, і вони будуть притягнуті до суду, коли розслідування буде завершено.

 

Два пастори – Бенджамін Джума з Ніалійської баптистської церкви і Джексон Кіоко з церкви «Мелхіседек» планували провести євангелізаційну просвітницьку діяльність в області Джомву, Момбас.

Коли вони здійснювали підготовку до запланованого заходу, зібрався натовп, який почав називати їх злоіями. Не чекаючи ніякого підтвердження звинувачень, двох пасторів спалили.

Поки дійшла звістка до рідних та друзів пасторів, було вже надто пізно. Вдова місіс Джума так описала цю сцену: "Я не знаю, що вони використовували – бензин, або що ще могло б бути, але після спалення було неможливо побачити окремі частини тіла, залишилось лише вугілля!».

Хоча більшість кенійців все-таки сповідують християнство в тій чи іншій формі, однак останнім часом вірні в країні потерпають від переслідувань, серйозних нападів, у тому числі вибухів, - інформує християнський портал КІРІОС, посилаючись на religiontoday.

Переклад: Роксолана Авдикович