освячення сиротинця

В Коломиї освятили сиротинець Святого Миколая, який стане рідною домівкою для 30 дітей віком від трьох до вісімнадцяти років. Діти перебуватимуть у сиротинці цілодобово і безкоштовно. Всі витрати бере на себе Українська Греко-Католицька Церква. Навчатися діти будуть у загальноосвітній школі №1 імені Василя Стефаника, а в вільний час ними опікуватимуться вихователі, викладаючи основи християнської моралі та релігії.

Впродовж майже шести років з благословення Владики Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Миколая Сімкайла у старій школі, де сьогодні розташувався сиротинець, робили ремонт та обладнували приміщення, про це християнський портал КІРІОС повідомили в прес-службі Коломийсько-Чернівецької Єпархії.

Митрополит Володимир, звертаючись до присутніх, висловив свою радість з того приводу, що в Коломийсько-Чернівецькій єпархій ми відкриваємо такий важливий об’єкт. “Коломия завжди була тим рушієм, який є для всіх нас прикладом, який об’єднує багатьох людей для реалізації так важливих для суспільства осередків”.


Преосвященний владика Миколай звернувся до присутніх: ”Відкриття Cиротинця св. Миколая – це історична подія для нашого міста. Це не була справа одного дня чи навіть року. Але бачимо, що разом з громадою та вірними людьми нашого краю можемо зробити багато. Тут будуть жити діти, які залишилися без батьків, без родинного тепла, діти з асоціальних родин. Я сьогодні щиро дякую доброчинцям, депутатам та жертводавцям, з добрих рук і допомоги яких, ми сьогодні благословляємо цей сиротинець”.

Хорватія на море