В Івано-Франківській митрополії відбулись збори протопресвітерівУ понеділок, 8 квітня, в Архієпархіальному управлінні відбулися збори протопресвітерів. Очолив їх Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Після спільної молитви до присутніх з духовним словом звернувся о. Василь Рак – Синкел у справах капеланського служіння. Проповідник заохотив їх роздумати над важливістю Великого посту.

Згодом Митрополит Володимир повідомив про створення нових деканатів Брошнівського та Голинського і відповідно про призначення деканів о. Володимира Майку і о. Анатолія Козака.

Синкел у справах духовенства і священичих родин – митр. прот. Олег Каськів спільно з о. Йосафатом Хаймиком розповіли про організаційні моменти загальноміської Митрополичої Хресної дороги, яка відбудеться 14 квітня.

Також п. Олег Білоус – проректор з наукової роботи повідомив про вступну кампанію до Івано-Франківської академії Івана Золотоустого.

Опісля декан Катехитично-педагогічного факультету, п. Галина Гришко анонсувала про вступ на катехитично-педагогічний факультет. Прийом документів відбуватиметься у 3 етапи: І етап - 5-25 червня; ІІ етап - 5-22 серпня; ІІІ етап - 2-13 вересня.

Після чого о, Микола Крушец повідомив про щорічні літні табори в урочищі Підлюте.

 

   Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на  Прес-службу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ