Православні малороси та їхні кремлівські господарі невірять що їх масово покидають громадиПоширювана в ЗМІ інформація про перехід близько 450 парафій "Української Православної Церкви" в Православну церкву України є помилковою. Про це заявив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій на зустрічі з Президентом України Петром Порошенко 21 березня 2019 року.

«Згідно з нашими даними, лише 42 приходу вирішили перейти до ПЦУ, з них - 9 парафій перейшли без священика. Решта 55 так званих «добровільних переходів» характеризуються зрізанням замків, побиттям віруючих і фактично є захопленнями », - сказав Предстоятель  Московського Патріархату в Україні.

Ще 137 зареєстрованих переходів в ПЦУ, за словами Онуфрія, здійснені за рішеннями територіальних громад, прийнятим проти волі релігійних громад Московського Патріархату.

«У цих випадках наші віруючі зі священиками залишаються і служать в своїх храмах, хоча місцеві органи влади відзвітували про те, що громада нібито перейшла», - сказав Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Предстоятель УПЦ МП також підкреслив, що захоплюють храми не представники "УПЦ", як це нібито намагаються представити деякі ЗМІ, а далекі від Церкви люди.

«Це не ми самі у себе захоплюємо храми, це не наші громади зрізають замки на своїх храмах, як заявляє дехто іноді в наших ЗМІ. Це приходять чужі для Церкви люди, які не ходили в храм і не ходять », - сказав Блаженніший Митрополит Онуфрій.

 

 Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на сайт Православне життя.