У місцях позбавлення волі на території України створені всі умови для віросповідання будь-якої релігії.

Таку заяву зробив старший психолог відділу соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими департаменту кримінально-виконавчої інспекції та соціально-психологічної роботи із засудженими апарату Державної пенітенціарної служби України Богдан Степенко під час круглого столу в Києві, присвяченому темі реалізації релігійних прав в українських в'язницях і СІЗО , інформує християнський портал КІРІОС з посиланням на інформаційну агенцію ГолосUA.

За його словами, в місцях позбавлення волі і попереднього ув'язнення "з повагою ставляться до права засуджених та заарештованих на віросповідання".

Зокрема, він розповів, що на сьогоднішній день в місцях позбавлення волі існує 76 храмів, 47 з яких є окремими будівлями, 47 каплиць, 4 молитовні будинки, 202 молитовні кімнати і більше 15 молитовних куточка.

"Крім того, протягом поточного року в наших закладах було освячено і побудовано п'ять релігійних культових споруд, на даний момент продовжується будівництво ще чотирьох", - розповів він.

Б. Степенко підкреслив, що в Державній пенітенціарній службі вітають роботу представників всіх релігій із засудженими та арештованими, і вважають такий вплив необхідним і корисним.