У дзеркальній залі Львівської опери студенти Університету Національного Банку України провели свій традиційний, уже шостий, благодійний «Аукціон надій» - «Доторкнись, відчуй, побач!». Цьогорічний “улов” – рекордний. За лоти від іменитих українців, що пішли з молотка, сумарно виручили близько 300 тисяч гривень. Ці кошти підуть на допомогу спеціалізованій бібліотеці для незрячих, яка потребує ремонту у приміщенні, нових меблів, а головне – спеціальної звукозаписуючої та звуковідтворюючої апаратури.

На “Аукціоні надій” виставили і продали 21 лот. Серед них, зокрема, були дві картини-витинанки від Катерини Ющенко та ікона «Достойно Єсть» від Віктора Ющенка; картина «Яблука» від Арсенія Яценюка; дві картини від Сергія Тігіпка; картина-ілюстрація «Щасливий Кай і Герда» від Івана Малковича; фото Любомира Гузара (автор світлини – львівський фотограф Сергій Смірнов); запрошення на бізнес-ланч з мером Львова Андрієм Садовим; футбольний м’яч з автографами футболістів харківського «Металіста» від тренера Мирона Маркевича... Найбільшу суму – 50 тисяч гривень – вдалося виторгувати за сувенірну книгу, яку організаторам аукціону надав голова НБУ Сергій Арбузов повідомляє християнський портал КІРІОС з посиланням на Високий Замок.

На фото: Серед двох десятків лотів, виставлених на “Аукціоні надій”, було ось це фото колишнього глави УГКЦ Блаженнійшого Любомира Гузара.