ЦОС організував “Кубок Надії” в рамках підготовки до VII Світового Кубку12 квітня 2019 року в рамках підготовки до VII Світового Кубку з футболу серед дітей під опікою (Hope for Mundial) спортивний відділ місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ організував турнір “Кубок Надії” для юнаків 2003 року народження і молодші.

В одноденному турнірі взяли участь футбольні команди: “КОПА”, “Гряда”, “Знесіння”, “Нове Знесіння” та “Прайд”. Розпочався турнір з матчу “КОПА” та “Гряда”. Суперники хотіли кожен в свою скарбничку перемогу, але матч завершився нічиєю. Наступні три матчі ФК “КОПА” завершила перемогами, що дало можливість боротися у фіналі. За підсумками усіх ігор суперником нашої команди стала ФК “Прайд”. Матч був важкий і напружений, рахунок відкрила “КОПА”, але суперники довго не зволікали і зрівняли рахунок. На останній хвилині “КОПА” забиває другий гол, що автоматично виводить команду на I місце. Відповідно “Прайд” – II місце, а за третє боролися “Гряда” і “Нове Знесіння” – матч завершився на користь перших із рахунком 3:1 відповідно. Також окремі гравці здобули свої відзнаки:

Кращий воротар – Місько Владислав, ФК “КОПА”;
Кращий бомбардир – Мазепа Дмитро, ФК “Прайд”;
Кращий гравець – Барбардин Максим, ФК “Гряда”;
Кращий захисник – Какула Остап, ФК “Нове Знесіння”.

Пригадаємо, як повідомляв Християнський портал КІРІОС, в липні 2018 року ФК “КОПА” представила Україну на VI World Cup “Hope for Mundial” of Children from Care Homes у Варшаві і здобула омріяну перемогуЦьогоріч VII Світовий кубок знову чекає нашу команду, яка не лише боротиметься за перемогу, але й відстоюватиме титул чемпіона. Отож, 13-14 липня у Варшаві на стадіоні Легія зберуться 28 команд з різних куточків світу і боротимуться за переможний кубок. Наші юнаки потребують ВАШОЇ підтримки та молитви. Якщо хтось з Вас хоче долучитися до організації поїздки команди на змагання звертайтеся за номером 097 295 3606 – о. Роман Прокопець, голова місії ЦОС.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Медіа-Центр ЦОС