У Львові служать Літургію жестовою мовою у часи пандемії

Отець Олег Плішило ще з часів навчання у Львівській духовній семінарії Духа допомагав перекладати Божественну…

Чи порушення Правил Дорожнього Руху є гріхом?

За всю історію існування людей на землі, люди постійно подорожували. Для багатьох, дорога стала навіть другим…

10 ігор та вправ з дитиною під час карантину

 У непростий час карантину наші діти потребують батьківської участі в їхніх іграх: безтривожних, затишних,…

Святі отці про Псалми (Псалтир)

Книга псалмів має все, що необхідне для всіх. Вона віщує майбутні події, пригадує історію, накреслює закони…

Чи можна в подружжі погоджуватися на моральне зло?

Межа гріха Звісно, молодята мають навчитися поступати­ся одне одному, змінювати власну думку, відмовля­тися…
Читати більше новин

Це буде, мабуть, самий скромний візит патріарха Кирила в Україну за весь час його перебування на посту глави Російської Православної Церкви.

Тобто зовні все буде майже як завжди: патріарх прибуде до Києва, де проведе всі традиційні богослужіння з нагоди чергової річниці хрещення Русі, більш того - в Українській православній церкві очікують, що в молебні на Володимирській горі 27 липня візьмуть участь 13 з 15 глав православних церков світу, включаючи Вселенського патріарха Варфоломія. Проте цілий ряд факторів не сприяє тому, щоб цей візит став подією більшим, ніж звичайна участь в урочистих заходах.БЕЗ ПРЕЗИДЕНТА. На святкуванні 1024-ї річниці хрещення не буде Віктора Януковича. Вчора він був у Києві, на похоронах Богдана Ступки, однак уже вчора вдень літак глави держави вилетів до Криму, про що повідомила його прес-служба. Правда, в минулому році Янукович також відпочивав в Криму в той час, коли Кирило проводив служби в українській столиці, але тоді глава РПЦ сам літав до українського президента.

Цього року традиційна липнева зустріч Януковича з Кирилом навряд чи відбудеться, і справа тут не в особистих відносинах церковного лідера з політичним, а у відносинах між Кремлем і Банковою, які зараз знаходяться, мабуть, в найнижчій фазі за час президентства Януковича. І яким би не було особисте ставлення Кирила до господаря Банкової, він навряд чи буде демонструвати його зараз. Невипадково в програмі візиту патріарха значиться лише обов'язковий пункт програми - Київ, а поїздки в інші міста відсутні, хоча спочатку в УПЦ (МП) очікували, що Кирило також відвідає Чернігів.

 

Про це повідомляє християнський портал КІРІОС з посиланням на Сегодня

Вхід/Вихід